درباره ما

تاسيس شرکت بی تا در اوائل سال 1369 متعاقب ايجاد يک حس بزرگ در من اتفاق افتاد . 

" معرفی سيستم های نوين آزمايشگاهی، تحقــيقاتی به جامعه علمی و پژوهــشی کشور که دارای بالاترين کيفيت بر اساس استانداردهای جهانی بوده و همچنين ارائه کارآمدتــرين خدمات پشتيبانی به منظور دستيابی به حداکثر بازدهی "

اين اهداف در کنار اشتياق به پديدآوردن محملی برای شکوفايی استعدادهای جوان انگيزه ای شد تا با بکارگيری چندين سال تجربه و سالها تنفس در فضايی مشابه، سنگ بنای شرکتی را بنيان گذارم که هم اينک   شرکت بین المللی یافته های تحقیقاتی آزمایشگاهی (بی تا) و يا به اختصار   شرکت بی تا ناميده می شود.

ثمره اين سالهای نسبتاً طولانی، معرفی سيستم های گوناگون تحقيقــاتی، آزمايشــگاهی و آموزشی به صدها مرکز علمی، پژوهشی و دانشــگاهی در گستره ميهن عزيزمان ايران و ارائه خدمات پشتيبانی فنی به تمامی آنها بوده است .

برگزاری دوره های متعدد آموزشی در داخل و خارج کشور مانند آلـــمان و سوئــــيس، ازديگرخدماتی بود که از نتايج پربارآن، کسب مهارتهای جامع تر توسط محقـــقين و دانشمـندان گرامی ايران عزيز است .

دريافت تقديرنامه های متعدد از مراکز علمی و تحقيقاتی مختلف که از سرلطف صادرشده اند، عزم ما را در استمرار اينگونه حرکت ها جـزم تر و اراده ی ما را در پيـــــمودن اين راه دشوار راسخ تر نموده است.

درحال حاضر شرکت بی تا يکی از موسسات پيشرو در زمينه ارائه تجهيزات تحقيقاتی و آزمايشـــگاهی بخصوص تجهـيزات بيوتکـــنولوژی و پاتولوژی و همچنين تجهــيزات روتـــين آزمايشگاهی می باشد .

داشتن نمايندگی های انحصاری متعدد از کمپانی های معتبر اروپايی و کانادايی که عمومـاً از بدو تاســـيـــس شرکت بی تا همکاری خود را با ما آغاز نموده انـــد، مارا قادر می سازد تا در زمينه های متعدد، توان پاسخگويی به نيازهای گوناگون مراکز تحقيقاتی، آزمايشـــگاهی را داشته باشيم .

شرکت بی تا همچنين مفتخر به همکاری با نيروهای جوان و متخصص است که عموماً دارای مدارک تحصـيلی معـتبر در سطح کارشناسی، کارشناسـی ارشـد و دکتری می باشند، بدين گونه است که توان کارشناسی شرکت در سطح بسيار مطلوبی قرارداشته و اين خود عاملی جهت اعتماد هرچه بيشتر محققين و دانشمندان عزيز به شرکت بی تا می باشد .

من و همکـــارانم در شرکت بی تا اميد بســيار داريم تا با استعــانت از خداوند متعال و تلاش روز افزون بتوانيم دامنه فعاليت های خود را در پهــنای وسيع تری از ميهن عزيزمان بگسترانيم. در اين راستــا هــمچون هــميشه چــشم امـــيد به حمايت بی دريغ محقـــقين و اساتـيد و دانشمندان عظيم الشان کشور عزيزمان ايران داريم .

ارتباط با بخش مدیریت : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 


    باقی بقایتان
مهندس بهزاد صادقی